Cenk Tosun Kadroda A Milli Takım’ın Kazakistan ve Avusturya maçlarının aday kadrosu açıklandı

Cenk Tosun Kadroda A Milli Takım’ın Kazakistan ve Avusturya maçlarının aday kadrosu açıklandı

A Milli Takımımızın 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde Kazakistan ve Avusturya ile oynayacağı maçların aday kadrosu ile programı açıklandı.

A Milli Takım, 27 Ağustos Cumartesi saat 13.30’da İstanbul Swissotel The Bosphorus’da toplanacak ve ilk çalışmasını aynı gün 19.00’da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda gerçekleştirecek.

A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, Kazakistan maçı öncesinde 1 Eylül Perşembe günü 12.45’te Swissotel’de bir basın toplantısı düzenleyecek.

2 Eylül Cuma günü Türk Telekom Arena Stadı’nda oynanacak Türkiye-Kazakistan karşılaşması saat 20.00’de başlayacak.

A Milli Takım, 4 Eylül’de Türk Hava Yolları’na ait TK3117 sefer sayılı uçakla saat 14.50’de Viyana’ya hareket edecek. Milli Takım teknik heyeti ve futbolcuları, Avusturya seyahati öncesi Swissotel’de Türkiye Futbol Federasyonu sponsorlarından Mercedes-Benz Türk A.Ş. ile sponsorluk sözleşmesinin yenilenmesi nedeniyle saat 12.15’te düzenlenecek törene katılacaklar.

Viyana’da Grand Hotel Wien’de konaklayacak Milli Takım, Avusturya maçının hazırlıklarını 5 Eylül’de saat 19.00’da Ernst Happel Stadı’nda yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

6 Eylül Salı günü Ernst Happel Stadı’nda oynanacak Avusturya-Türkiye müsabakası saat 20.30’da başlayacak.

A Milli Takım kafilesi, 7 Eylül’de Türk Hava Yolları’na ait TK3118 sefer sayılı uçakla saat 00.30’da Türkiye’ye dönecek.

Aday kadroya şu oyuncular davet edildi:

 

ADI SOYADI TAKIMI
1-VOLKAN DEMİREL FENERBAHÇE
2- SİNAN BOLAT STANDARD LIEGE
3-TOLGA ZENGİN TRABZONSPOR A.Ş.
4- GÖKHAN GÖNÜL FENERBAHÇE
5-SABRİ SARIOĞLU GALATASARAY A.Ş.
6- SERDAR KESİMAL FENERBAHÇE
7- GÖKHAN ZAN GALATASARAY A.Ş.
8- SERVET ÇETİN GALATASARAY A.Ş.
9- EGEMEN KORKMAZ BEŞİKTAŞ A.Ş.
10- HAKAN KADİR BALTA GALATASARAY A.Ş.
11- İSMAİL KÖYBAŞI BEŞİKTAŞ A.Ş.
12- ÇAĞLAR BİRİNCİ GALATASARAY A.Ş.
13- MEHMET EKİCİ WERDER BREMEN
14- TUNAY TORUN HERTHA BSC
15- SELÇUK İNAN GALATASARAY A.Ş.
16- SELÇUK ŞAHİN FENERBAHÇE
17- EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE
18- MEHMET TOPAL VALENCIA C.F.
19- ARDA TURAN CLUB ATLETICO DE MADRID
20- GÖKHAN TÖRE HAMBURGER SV
21- BURAK YILMAZ TRABZONSPOR A.Ş.
22- CENK TOSUN GAZİANTEPSPOR
23- KAZIM KAZIM GALATASARAY A.Ş.
24- UMUT BULUT TOULOUSE FC

Antrenman Programı:

27.08.2011 19.00 Kasımpaşa R. Tayyip Erdoğan Stadı (Basına 15 dak. açık)
28.08.2011 19.00 Kasımpaşa R. Tayyip Erdoğan Stadı (Basına 15 dak. açık)
29.08.2011 19.00 Türk Telekom Arena Stadı (Basına 15 dak. açık)
30.08.2011 19.00 Türk Telekom Arena Stadı (Basına 15 dak. açık)
31.08.2011 19.00 Türk Telekom Arena Stadı (Basına 15 dak. açık)
01.09.2011 19.00 Kasımpaşa R. Tayyip Erdoğan Stadı (Basına 15 dak. açık)
03.09.2011 19.00 Kasımpaşa R. Tayyip Erdoğan Stadı (Basına 15 dak. açık)
04.09.2011 10.30 Kasımpaşa R. Tayyip Erdoğan Stadı (Basına 15 dak. açık)
05.09.2011 19.00 Ernst Happel Stadı (Basına 15 dak. açık)

 

Kaynak: TFF.org

No Comments

Post A Comment