A Milli Takım çift idman yaptı

A Milli Takım çift idman yaptı

A Milli Takım, Belçika maçının hazırlıklarını bugün Hollanda kampında yaptığı çift idmanla sürdürdü. A Milli Takım, ilk antrenmanı saat 10.30’da gerçekleştirdi. Son derece neşeli bir ortamda geçen idmana, tedavi ve özel çalışmaları devam eden Gökhan Gönül dışındaki tüm isimler katıldı. Isınma hareketleriyle çalışmaya başlayan oyuncular, ardından yarı sahada yakan top oyunu oynadı.

Millilerimiz daha sonra 4 ayrı gruba ayrılarak mini bir ayak tenisi turnuvası yaptılar. Çok çekişmeli bir mücadeleye sahne olan turnuvayı, Emre Belözoğlu, Mehmet Topal ve Servet Çetin’den oluşan takım kazandı. Üç futbolcu başarılarını objektife poz vererek kutladı.

Sportpark Bakenbos’ta Teknik Direktör Guus Hiddink yönetiminde gerçekleştirilen günün ikinci antrenmanı ısınma hareketleriyle başladı. Dar alan kısa pas çalışmasıyla devam eden antrenman tam sahada yapılan çift kale maçla son buldu.

Milli Takım’ın antrenmanını Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve milli takımlardan sorumlu TFF Yönetim Kurulu üyesi Levent Kızıl da takip etti.

Antrenmanını izlemeye gelen çok sayıda gurbetçi vatandaş, teknik direktör Hiddink’in izniyle basın mensuplarının görüntü aldığı bölümde çalışmayı izledi.

A Milli Takımı, Belçika maçının hazırlıklarını yarın yapacağı tek antrenmanla sürdürecek.

A Millilerin barbekü keyfi

 

Hollanda’daki hazırlıklarının beşinci gününü çift idman yaparak geçiren A Milli Takım için akşam kamp yaptıkları Bilderberg Chateau Holtmühle’de bir barbekü partisi düzenlendi. Barbekü partisine, TFF Başkanı Mahmut Özgener, Milli Takımlardan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Levent Kızıl ve U21 Milli Takımından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Kanık da katıldı. Başkan Özgener, yemekte oyuncularla sohbet ederek Belçika maçı öncesi onlara moral verdi.

Kaynak : TFF.org

No Comments

Post A Comment