Cenk Tosun: A Milli Takım Hollanda maçı hazırlıklarına başladı

Cenk Tosun: A Milli Takım Hollanda maçı hazırlıklarına başladı

Hollanda ile 2014 Dünya Kupası eleme grubunda son maçını oynayacak olan A Milli Takımımız, bu önemli maçın hazırlıklarına başladı.

Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde, Kasımpaşa Kulübü’nün Kemerburgaz’daki tesislerindeki antrenman 1 saat 15 dakika sürdü. Estonya maçına ilk 11’de başlayan futbolcular, kamp yapılan otelde rejenerasyon ve fitness çalışması yaparken, diğer 12 oyuncu hazır şekilde antrenmanda yer aldı.

7’ye 3 pas çalışması ile başlayan antrenmanda daha sonra şut çalışması yapıldı. Çalışmanın ikinci kısmında ise beyaz takım ve mavi takım 5’e 5 oyun oynadı. Çalışma dayanıklılık koşusu ile sona erdi. Son derece hareketli ve kıran kırana geçen çalışmada, tüm oyuncuların hırsı ve kazanma isteği dikkat çekti.

5’e 5 oyunda Tolga Zengin’in kaptanlığını yaptığı Beyaz Takım penaltı atışları ile Mavi Takım’ı yendi. Antrenör Hamza Hamzaoğlu, antrenmana katılan oyuncuları gösterdikleri performanstan dolayı tebrik etti.

Ay-yıldızlılar bir sonraki çalışmasını 13 Ekim Pazar günü saat 19.00’da yine Kemerburgaz’da yapacak. Basın mensupları bu antrenmanın ilk 15 dakikasını takip edebilecek.

Caner Erkin kampa devam ediyor

Estonya maçında gördüğü sarı kart nedeniyle Hollanda maçında cezalı duruma düşen Caner Erkin (24 maç 1 gol) takım ile birlikte kampa devam ediyor. Oynayamayacak olsa da takım arkadaşları ile birlikte olmak isteyen Caner Erkin için A Milli Takım teknik heyeti Fenerbahçe kulübünden de onay aldı.

daha genis bilgi icin: TFF

No Comments

Post A Comment