Cenk Tosun: “Takım olarak kenetlendik” (video)

Cenk Tosun: “Takım olarak kenetlendik” (video)

Gaziantepspor’un golcüsü Cenk Tosun, milli takımın kampında soruları yanıtladı. Takımda iyi bir arkadaşlığın olduğunu belirten Cenk, Dünya Kupası için takım olarak kenetlendiklerini söyledi.
cenk_tosun_amilli_ntvspor_2013

Gaziantepspor’un golcü futbolcusu Cenk Tosun, milli takımın kampında basın mensuplarının soruları yanıtladı.

Milli takıma tekrardan çağrıldığı için mutlu olduğunu söyleyen Cenk Tosun,”Milli takıma çağrıldığım için çok mutluyum. Hiddink döneminde de milli takıma çağrılmıştım. Ancak forma şansı bulamamıştım. Daha sonra bir düşüş yaşadım ve çağrılmadım. Sonra çalışmama devam ettim ve tekrar milli takıma çağrıldım” dedi.

Estonya ve Hollanda maçlarının önemini vurgulayan genç oyuncu, takım olarak çok kenetlendiklerini ve dünya kupasına gitmeyi çok istediklerini söyledi.

Kamp ortamını da değerlendiren Cenk, “Takımdaki hava çok iyi. Birbirimize destek oluyoruz. Arkadaşlık çok iyi. Estonya maçında şansımız yüksek. Bu maçı yendiğimiz takdirde Hollanda maçının final maçı olacağının bilincindeyiz. Öncelikle Estonya maçını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Cenk Tosun son olarak, grubun son maçı olan Hollanda maçına da değindi.  Cenk, “Hollanda maçı zor olacaktır. Hollanda’nın yetenekli oyuncuları var. Son maçın burada olması çok önemli. Seyircimizin desteği ile işimizin kolaylaşacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.
Haberin Videosu:

No Comments

Post A Comment