Öyle bir geçer zaman ki!

Öyle bir geçer zaman ki!

Kader onları Gaziantepspor’da buluşturdu
Kaderin cilvesi bu olsa gerek… Fotoğraftaki şirin çocuk, 17 yıl önce hatıra fotoğrafı çektirdiği eski futbolcu şimdi Gaziantepspor’da hocası oldu. Zaten Teknik Direktör Bülent Uygun’u söylemeye gerek yok, fotoğrafa ilk bakışta tanımamak mümkün değil ama diğeri ise Gaziantepspor taraftarlarının “Tosun Paşa” diye çağırdığı Cenk Tosun.

5 YAŞINDAYDI
Yıl 1996… Fenerbahçe Almanya’da kamp yapıyor ve 5 yaşındaki Cenk Tosun, antrenmanın ardından sarı-lacivertli takımın golcüsü Bülent Uygun ile fotoğraf çekiyor. Babasıyla birlikte Fenerbahçe’nin kamp yaptığı sahaya giden Cenk Tosun, Bülent Uygun ile fotoğraf çekiliyor ama ikisi de bilmiyor ki kader onları Gaziantepspor’da buluşturacak.

GÜNEŞ GAZETESİ ORTAYA ÇIKARDI

Yıllar öncesine ait Cenk Tosun’un Bülent Uygun ile çektirdiği fotoğrafa ulaşan Güneş Gazetesi spor ekibi bu iki ismi dün yeniden bir araya getirdi. Gazetemiz iki oyuncuyu 17 yıl sonra yan yana getirerek ilginç bir tesadüfü ortaya çıkardı. Teknik Direktör Bülent Uygun’da dün ilk kez Cenk Tosun ile birlikte çektirdiği fotoğrafı gazetemiz aracığıyla görerek çok şaşırdı ve “Hayat kimi nerede karşılaştıracağı belli olmuyor. Oldukça çok şaşkınım” derken Cenk Tosun’da “Bülent hoca ile anlaştıktan sonra ailem ve ben oldukça duygusal anlar yaşadık. Çok ilginç bir an, çocukken fotoğraf çektirdiğim futbolcu, yıllar sonra benim hocam oluyor. Son derece mutluyum” diye konuştu.

Eyup Özkan / Gaziantep Güneş Gazetesi

1 Comment
  • Erhan Geçit
    Posted at 12:20h, 18 Mart Cevapla

    Kardeş sende bizi mutlu etmelisin, senin ilk geldiğin zamanlardaki durumun çok ayrı idi. Ben halen sana inanıyor ve güveniyorum. Sen çalışırsan, başarırsın. Sende o kapasite , o yetenek var. Yalnız daha fazla çalışman gerekiyor bence.
    Senin iyi olman bizleride mutlu ediyor. Seni avrupanın büyük takımlarında görmek istiyoruz. Bunun yoluda burada göstereceğin başarıdır. Gayretli olursan başarırsın.
    Hadi kardeşim bizi mutlu et. 🙂

Post A Comment